Bireysel ve Kurumsal Araç Kiralama

Damacar Rental uzun dönem filo kiralama hizmetleri ile siz değerli misafirlemize en iyi hizmet kalitesini yaşatmayı hedefler.

Neden Dama Otomotiv Filo

Uzmanlık alanımız filo ve araç kiralama olmakla beraber filoya ait servis güvencesi.

Biz sadece sözleşmeye ve satışa değil “satış sonrası hizmete" odaklıyız.

Bizim için güçlü ve büyük olan müşteridir.

Müşterilerimize butik hizmet vermekteyiz. Her müşterimize özel farklı çözümler üretmekteyiz.

Sözleşmelerimiz tek taraflı/katı hükümler değil, aksine esnek hükümler içermektedir.

TL fiyatlarımız kiralama süresince sabittir.

Bakım ve hasar işlemleriniz gereksiz prosedürlere bağlı kalmadan hızlı gerçekleştirilir.

Türkiye’nin 81 ilinde anlaşmalı bakım ve onarım istasyonlarımız mevcuttur. Size en yakın servisten hizmet alabilirsiniz.

Müşterilerimizin sadece uzun süreli kiralama taleplerini değil kısa süreli araç ihtiyaçlarını da karşılamaktayız.

Çağrı merkezine gerek kalmadan tecrübeli özel müşteri temsilciniz size 7/24 hizmet vermektedir.

Kiralama süresincec;

0 KM ARAÇ

SİGORTA

LASTİK

MUAYENE

BAKIM

2. EL ARAÇ

ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Filo ve araç kiralama firmanızı seçerken tercihinizi bu kapsamda yapmanızı dileriz.

Operasyonel Kiralamanın Avantajları

Filo kiralamada uzman bir kadroyla çalışarak çok sayıda avantajdan faydalanırsınız:

Finansal Avantajlar

• Filo kiralama yaptığınız taktirde, filonuz için öz sermaye yatırımı ve araç satın alım finansmanı yapmaz, araç alımı için kullanacağınız nakit tutarını iş kolunuzla ilgili başka bir alanda değerlendirebilirsiniz.

• Filo kiralama için yaptığınız tüm harcamaları şirketiniz için gider olarak kaydedebilir, bu yolla vergi yönetimi yapabilirsiniz.

Hizmet Avantajları

• Filo kiralama yaptığınız taktirde, filo yönetiminiz için bir insan kaynağı oluşturmak zorunda kalmazsınız. Filo yöneticiniz yetkili servisler, sigorta firmaları, lastik firmaları gibi üçüncü partilerden sizin için ürün ve hizmet satın alır, gerekli takipleri yapar.

• Filo harcamalarınızın takibi, kontrolü ve denetlemesi gibi işlemlerle uğraşmaz; araç kullanıcısının şikayet ve taleplerini yönetmek durumunda kalmazsınız.

• Belli aralıklarla lastik tedariği, araçlarınızın yetkili servislerden hizmet alması, düzgün ve hızlı hasar yönetimi, kesintisiz yol yardımı, ikame araç temini konularında üstün hizmet alırsınız.

Zaman Yönetimi Avantajı

• Şirketinizin filo yönetimini profesyonel bir operasyonel kiralama şirketine devretmekle bütçe konusunda tasarruf etmenizi yanı sıra; onarım, bakım, plaka tescili, kasko, lastik değişim, vergi ve sigorta işlemlerine vakit harcamayarak, zamandan da tasarruf edersiniz. Filo kiralamayı tercih ederek, kazanacağınız zaman ve işgücünü şirketinizin ana faaliyetine yönlendirebilirsiniz.

İkinci El Operasyon Avantajı

Filo kiralamayı tercih etmekle kullanmakta olduğunuz filo aracınızın ikinci el satış operasyonu ile ilgilenmek durumunda kalmazsınız.

Operasyonel Kiralama

Operasyonel kiralama, şirketlerin öz sermaye kullanmaksızın; amortisman, nakit yönetimi, bakım, onarım vb. işletim maliyetleriyle birlikte hırsızlık, zarar görme gibi maddi kayıp risklerini de üstlenecek profesyonel şirketlerce araç filo ihtiyaçlarının uygun koşullarda ve uzun dönemde karşılanmasıdır.Neden Operasyonel Kiralama?Şirketinizin filo yönetimini profesyonel bir filo kiralama şirketine devretmekle, öz sermaye yatırımı, araç satın alım finansmanı yapmaz; süreç sonunda da aracın 2. el satışıyla ilgi konularla ilgilenmezsiniz. Ayrıca, filo kiralama için yaptığınız tüm harcamaları şirketiniz için gider olarak kaydedebilir, bu yolla vergi yönetimi yapabilirsiniz.Profesyonel bir filo kiralama şirketiyle çalıştığınızda, bütçe konusunda tasarruf etmenizin yanı sıra; onarım, bakım, plaka tescili, kasko, lastik değişim, vergi ve sigorta işlemlerine vakit harcamayarak, zamandan da tasarruf edersiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin

© 2020 Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Dama Otomotiv