Damacar Filo Kiralama

Kaliteli hizmet, kusursuz müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek 2007 yılında kurulan DAMA CAR RENTAL, Kurumsal Yapısı ile hizmet ağını, genç ve dinamik kadrosuyla yurt çapında genişleterek büyümesini hızla sürdürmektedir.

DAMA CAR RENTAL, kuruluşunun üstünden çok kısa bir süre geçmesine rağmen her geçen gün büyüyen ve gelişen araç kiralama pazarında yerini almış, genç kadrosu ve kaliteli hizmeti ile kısa sürede tercih edilen bir firma olmuştur.

Müşterinin istek, ihtiyaçlarını tespit ederek pratik ve uygun çözüm önerileri geliştirmektedir. Filo yönetimi konusunda deneyimli kadrosu ile bilgi ve birikimini müşteriyle paylaşan DAMA CAR RENTAL, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

DAMA CAR RENTAL Şirketlerin filo kiralama , günlük araç kiralamaları ve şoförlü araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra, Sigorta ve trafik müşavirliği hizmetleri de vermektedir. Her zaman kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan DAMA CAR RENTAL büyüyen ve gelişen araç kiralama pazarında siz değerli müşterilerimizin desteğiyle büyümesini sürdürecektir.

  • Esnek sözleşme hükümleri
  • Bakım ve hasarlarda hızlılık
  • Size özel müşteri temsilcisi
  • Müşteriye özel çözümler
  • Filo Yönetim Hizmetleri

 

Dama Otomotiv bir TOKKDER üyesidir.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edin

© 2020 Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. Powered by Dama Otomotiv