Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

DAMACAR SIKÇA SORULAN SORULAR

ÖN ÖDEMELİ REZERVASYONUMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR MİYİM?

wwvw.damacar.com.tr sitesi üzerinden rezervasyon yapılması durumunda, 24 saat öncesine kadar 0850 532 32 62 numaralı 7/24 çağrı merkezimizden araç müsaitlik durumuna göre işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

OFİSTE ÖDEME İMKANI VAR MI?

Rezervasyonunuz 0850 532 32 62 numaralı çağrı merkezimiz ya da ofislerimiz aracılığı ile gerçekleştirirseniz ofiste ödeme yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapılan rezervasyonlarda ofiste ödeme seçeneği sunulmamaktadır.

KİRALANAN ARAÇTA ARIZA VEYA HASAR MEYDANA GELDİ NE YAPMALIYIM?

Tek, çift taraflı maddi hasarlı kaza ve yaralamalı kaza  sonucu ilk önce 0850 532 32 62 numaralı çağrı merkezimi arayarak arıza, hasar bildirimi yapılması gerekmektedir. Temsilcimiz neler yapmanız gerektiği hakkında sizi yönlendirecektir.

ŞUBELER ARASI DROP (TEK YÖN ÜCRETİ) ALINIYOR MU?

Araçların farklı il veya şubeden alınması ve yine farklı şubeye bırakılmasında rezervasyon ekranında bulunan drop ücreti alınmaktadır.

KİRALAMA ESNASINDA SENET İMZALIYOR MUYUZ?

Kiralama sözleşmesi harici herhangi bir senet imzalama gibi bir durum söz konusu değildir. Sözleşme gereği kredi kartınızdan provizyon işlemi uygulanmaktadır.

BİRDEN FAZLA ARAÇ KİRALAMA YAPABİLİR MİYİM?

Misafirlerimiz aynı tarihler arası sadece 1 adet araç kiralama işlemi gerçekleştirebilir. Farklı tarihler arasında rezervasyon kaydı oluşturmanızı rica ederiz.

KİRALIK ARACIMI BAŞKA KİŞİ KULLANABİLİR Mİ?

Kiralama koşullarımız gereği, aracı kiralayan kişi ile sözleşme yapılmaktadır. Sözleşmeye bağlı olarak aracı başka bir kişi kullanamaz. Ekstra Ek sürücü hizmeti alınarak kiralama işlemi yapılmaktadır.

KİRALADIĞIM ARAÇ TRAFİK CEZASI GELDİĞİNDE SÜREÇ NASIL İLERLİYOR?

Kiralama yapılan aracın plakasına kesilen cezalar tarafımıza tebliğ edilir. Misafirlerimizin kiralama süresinde ibraz ettiği kredi kartından ödeme tahsil edilir. Trafik cezası kimlik numarasına geldiğinde misafirlerimiz tarafından ödenmelidir.

GÜNCEL KAMPANYALARA NEREDEN NASIL ULAŞABİLİRİM?

www.damacar.com.tr web sitemiz de bulunan kampanyalar bölümünden ve sosyal medyada bizi takipte kalarak tüm güncel kampanyalarımıza ulaşabilirsiniz.
Whatsapp Telefon